03040507080909

Runā skatītājs

  • ceturtdiena, 14.07
    Gundega Laiviņa
    Runā un saņem ielūgumu uz HN izrādi!
    Sadaļā "Runā skatītājs" arī šogad mūsu skatītāji, kas nav specializējušies teātra kritikā, rakstīs par festivāla izrādēm. Aicinām arī Tevi publicēt savu viedokli!
Cube-Media

21. jūlijā sākas festivāla biļešu tirdzniecība Biļešu Servisa tīklā. No 15. augusta biļetes varēs nopirkt arī Jaunā Rīgas teātra kasē. Piedāvājam Festivāla abonementus, kas ļauj noskatīties visu festivāla programmu lētāk. Tos meklējiet no 1. augusta tikai LJTI birojā 11. novembra krastmalā 35-201. Informācija šeit!  


→ 
Piedalies recenziju konkursā, laimē ielūgumu un publicē savu viedokli par Homo Novus izrādēm festivāla mājas lapā! Informācija šeit!


→ 
Topošajā Festivāla centrā, Skolas ielā 15, 12. un 13. jūlijā notika Britu padomes rīkotais prakstiskais seminārs jaunajiem dizaineriem Nick Rawcliffe un Adam Fairweather vadībā, veidojot funkcionālus dizaina objektus no lietotiem un nederīgiem materiāliem. Vairāk lasi šeit.


Britu teātris Lone Twin līdzās viesizrādēm apstiprinājis radošo darbnīcu programmu Latvijas māksliniekiem. Teātra dibinātāji un režisori Gerijs Vēlans un Gregs Vinters vadīs darbnīcu Speakeasy, sniedzot dramaturģiskas konsultācijas māksliniekiem, kas jau strādā pie saviem skatuves mākslas projektiem. Lone Twin teātra dalībnieki vadīs stāstu stastīšanas darbnīcu visiem tiem, kurus interesē stāstu stāstīšanas metode teātrī un biogrāfiju iestudēšana uz skatuves. Darbnīcas notiks 7. un 10. septembrī, pieteikšanās tiks izziņota augustā.